HAKKIMIZDA

KPM Mühendislik Makine İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. , kimya, gıda, ilaç, boya, maden, metalurji, otomotiv, tekstil, kağıt, şeker ve seramik fabrikaları başta olmak üzere tüm sanayi kuruluşlarına teknolojik proses makineleri imalatı ve anahtar teslim endüstriyel tesis kurulumu yapmaktadır. 

            Her kalitede paslanmaz çelik veya karbon çelikten mamul reaktörler, mikserler, blenderler, silolar, filtreler, helezon konveyörler gibi proses makinelerinin ve her hacim ve ebatlarda depolama tanklarının imalatlarını, montajını ve diğer özel makinelerin tasarım, projelendirme ve imalatlarını yapmaktadır.      

            Özellikle Reaktör imalatında, dünyada hatırı sayılır markalar ile kalite ve fiyat konusunda rekabet edebilecek boyuttadır. Firmamız, sektörün ihtiyaçlarına ve problemlerine optimum çözümler sunabilen, bilgi ve birikimlerini hizmete dönüştürebilen dinamik bir yapıya sahiptir.

            KPM Mühendislik, çağı ve teknolojiyi yakından takip ederek, Avrupa ve Dünya standartlarında imalatlar yaparak, Türk sanayisinin ve sanayicisinin gücünü ispatlamaktadır. Teknik ve Ar-Ge kadrosunu sürekli genişleten firmamız, her geçen gün büyümeye devam etmekte, müşterilerine kaliteyi ve teknolojiyi ucuza sunabilmek için azimle çalışmaktadır. 

            KPM Mühendislik olarak amacımız; Dünya standartlarında kaliteye sahip ve teknolojik ürünleri en uygun fiyatlara müşterilerimize sunarak, hem ülkemizin ithalat hacminin artmasına kısmen de olsa engel olmak, hem de sanayimize katkıda bulunup istihdam yaratmaktır.

            Ürün yelpazemizi sürekli geliştirmek ve toplam kalite anlayışımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmak birincil prensiplerimizdendir.